3.

Apdāvināto bērnu programma

Talantīgi un apdāvināti bērni (sportisti, mācību izcilnieki, mūziķi) nereti sastopas ar īpašiem izaicinājumiem - viņiem jāspēj sabalansēt mācības, treniņi, sacensības, ārzemju braucieni un vecumposmam atbilstošs dienas režīms. Tāpat arī šie bērni bieži ir pakļauti īpaši augstām prasībām, kas prasa ne tikai izcilu fizisko veselību, bet arī augstu psihoemocionālo noturību. Dažreiz apdāvinātiem bērniem var noderēt privātā konsultanta atbalsts, lai veiksmīgi apvienotu online mācību izpildi ar pārējām grafika prasībām, vienlaikus uzturot veselīgu psihoemocionālo balansu.

Tāpat arī psihoterapeits var palīdzēt, ja nozīmīgu grūtību bērnam nav, taču ir sajūta, ka kādi psiholoģiski iemesli - piemēram, uztraukums vai nespēja sabalansēt uzdevumus - traucē viņam sasniegt augstākos panākumus. Šādos gadījumos ar dažādām terapeitiskajām tehnikām iespējams uzlabot bērna sniegumu, kā arī palīdzēt viņam veiksmīgāk pārvarēt sarežģījumus. Tāpat arī iespējams palīdzēt Jūsu bērnam labāk sagatavoties nozīmīgiem eksāmeniem vai pārrunām pasaules austākā līmeņa skolās vai universitātēs.

Darbā ar apdāvinātiem bērniem un viņu ģimenēm es piedāvāju īpaši individuālu pieeju, fleksibilitāti un tiek garantēts pilnīgs diskrētums.

Apmaksa:

Pirmreizējā konsultācija: 55.00 Eur / 1 h

Tālākā sadarbība: pēc vienošanās

 

 

Pieteikties vizītei

zvanot/SMS/WhatsApp: +371 28882141

rakstot: nils.konstantinovs @ gmail .com

Nila Konstantinova

psihoterapijas privātprakse

SIA "Severīns"

Reģ. nr. LV40103715496

Konta nr.: LV52RIKO0002013315552

  • Black Facebook Icon

© 2023 by Maggie Louise. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now